Mükemmel Ofis Ortağınız
Ürünler
Ofisinizin İhtiyaçları için Geliştirildi.
195 / 225
Ofisinizin İhtiyaçları için Geliştirildi.

Bugünün ofis ihtiyaçlarını karsılayacak en uygun hale getirilmislerdir, yüksek görüntü ve metin kalitesi için Toshiba teknolojilerinin yanı sıra sezgisel basit kullanım özelliğini de içerirler. En gelişmiş A3 yetenekleriyle bu kompakt e-STUDIO’lar maliyet, zaman, emek ve güç verimliligi ile verimliliği en üst düzeye çıkararak degerli ofis alanı kullanımını en aza indirirler.
  • Temel Bilgiler
  • Özellikleri
  • Görseller
  • Katalog
  • Demo TalebiToshiba e-STUDIO195/225 ofislere mükemmel bir maliyet verimliligi sunar. Bugünün ofis ihtiyaçlarını karsılayacak en uygun hale getirilmislerdir, yüksek görüntü ve metin kalitesi için Toshiba teknolojilerinin yanı sıra sezgisel basit kullanım özelliğini de içerirler. En gelişmiş A3 yetenekleriyle bu kompakt e-STUDIO’lar maliyet, zaman, emek ve güç verimliligi ile verimliliği en üst düzeye çıkararak degerli ofis alanı kullanımını en aza indirirler. e-STUDIO195/225 ile osinizde verimliligi artırmanın ne kadar kolay oldugunu keşfedeceksiniz.

e-STUDIO 195/225 standart kopyalama, GDI baskı ve TWAIN tarama yetenekleri ile donatılmıştır. İsteğe baglı faks, ağdan yazdırma, ağa tarama ve agdan faks gönderme fonksiyonlarını cihazınıza ekleyerek kullanabilirsiniz.

A3 Baskı Standart GDI baskı yetenekleri ile A3 boyutundaki elektronik tabloları, grafikleri ve diğer belge türlerini yazdýrabilirsiniz. Istege baglý üniteler ile ag üzerinden yazdýrma fonksiyonunu kullanarak agdaki herhangi bir bilgisayardan işlerin yazdırılmasını saglayabilirsiniz.

A3 Kopyalama Bu kullanışlı özellik ile A3 boyutlu bir kağıt üzerine, dergi sayfalarını ve diger geniş formatlı orijinalleri kopyalayabilirsiniz

A3 Tarama A3 TWAIN tarama yetenekleri sayesinde, büyük belgeleri kolayca dijital ortama aktarabilirsiniz, paylasabilirsiniz ve herhangi bir görüntü bozulması olmadan saklamak için düzenleme yapabilirsiniz. Istege baglý üniteler ile, E-postaya tarama ve dosyaya tarama fonksiyonlarý kullanýlabilir..

Faks Gönderim Faks özelliği istege bağlı bir seçenektir. G3 faks, internet faks, Ağ faks ve Doğrudan PC faks fonksiyonlarını istege baglı üniteler ile kullanabilirsiniz.

Ofis ihtiyaçlarınıza baglı olarak, 19 ppm, 22 ppm modelleri arasýndan seçim yapabilirsiniz. Her iki e-STUDIO 5 farklı yönden kağıt besleme imkanı ve 1.700 sayfaya kadar geniş kağıt kapasitesi sunar.

Toshiba`nın başarılı Seri Filtre ve Keskin Kenar Işleme teknolojilerini bir araya getiren, bu MFP minimal hareli son derece net, keskin metin ve görüntü saglarlar. e-STUDIO CIS (Contact Image Sensor) teknolojisi bulanıklık olmadan, daha keskin görüntüler oluşturur. Kalın kitapçıkların sayfalarını kopyalarken, orta kıvrımda temiz bir kopyalama göreceksiniz.

e-STUDIO195/225, daha fazla zaman, emek ve maliyet verimliligi yaratan çesitli kullanıslı özellikleri ile ofis verimliligini artırır. MFP`lerin performansını büyük ölçüde hızlandırmak için tercih edeceginiz bir dizi seçenek de mevcuttur.

ADF (Otomatik Doküman Besleyici), elle kagıt beslemekten sizi kurtarýr. Bununla beraber bir RADF (Arkalý Önlü Otomatik Doküman Besleme Ünitesi) ve ADU (Otomatik Dubleks Ünitesi) çift taralı doküman basımı için ile birlikte çalışırlar

N-1 up Baskı / Kopyalama Tek bir kağıda birden fazla sayıda orijinalin basılmasını saglayan bu islev kağıt tüketimini azaltır.

Kimlik Kartı Kopyalama Bu kullanışlı özellik sayesinde, tek bir A4 kağıdın bir yüzüne, kart boyutunda bir orijinalin her iki yüzünü de kopyalayabilirsiniz. Kartvizit veya her iki tarafını bilgi içeren diger kartların geniş hacimli kopyalanması ve düzenlenmesi için son derece kullanışlıdır.

Dubleks (Çift Taraflı) Baskı Standart bir özellik olarak, bu e-STUDIO modelleri çift taraflı elle yazdırma islevini sunar. Otomatik çift taraflı baskı, istege bağlı ADU ünitesi ile yapılabilir.

Toshiba, maliyetin, çevresel ve operasyonel verimliliğin, toplam verimliliği etkileyen önemli faktörlerden oldugunu biliyor. e-STUDIO195/225 bu üç hedefe ulasmak için üretilmiþtir.

Ekonomik ve Çevre Dostu Uzun ömürlü sarf malzemeleri, makine dayanıklılığı, düsük bakım maliyeti ve düsük güç tüketimi ofislerin maliyetten tasarruf etmesine yardımcı olan önemli faktörlerdir.

e-STUDIO195/225 çevre bilincini önemseyerek kavramsallaştırmıştır ve bu bilinç ile üretilmektedir. Bu makineler, RoHS ve Energy Star gereksinimleri ile uyumludurlar

Toner Geri Dönüşüm Teknolojisi Toshiba`nın benzersiz toner geri dönüsüm mekanizması ile tüm tonerlerin sonuna kadar kullanımını sağlar

Düşük Güç Tüketimi e-STUDIO195/225 yüksek enerji verimlidir ve çok az güç tüketir.

Kolay Kullanım Büyük düğmelere ve sıvı kristal ekran sahip kullanıcı paneli kullanım kolaylığı saglar. Faks bölümündeki tek tus arama düğmeleri 75 adet faks numarasını hafızasında tutar.

e-Bridge Filo Yönetim Sistemi (EFMS) Toshiba e-STUDIO cihazların merkezi olarak izlenmesi ve idare edilmeleri için mükemmel bir araçtır. Ofis kullanıcıları cihaz kullanılmış ve tüketimi hakkında kolayca ölçüm yapabilirler ve yararlı bilgiler edinebilirler. Böylece, toner ya da kagıt kaynakları azaldıgında zamanında uyarılar alýnabilir. MFP`lerin kullanılabilirliği artırarak EFMS ile verimlilik en üst düzeye çıkar ve tüm ofis ortamında verimliligi artırır.
Bu ürüne Ait Özellikler Hazırlanmaktadır.
İlginiz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne Ait Katalogumuz Hazırlanmaktadır.
Katalog Talepleriniz için Demo Talep Formumuzu Kullanabilirsiniz!
İlginiz için teşekkür ederiz.
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Copyright by Elektrotek © 2008-2016

Kasaplar Mahallesi Yeni İzmir Yolu Caddesi No:66/B
Altıeylül / BALIKESİR

+90 ( 266 ) 239 46 69
info @ toshibabalikesir.com