Mükemmel Ofis Ortağınız
Ürünler
Boyutta Küçük, Renkte Büyük
2051C / 2553C
Boyutta Küçük, Renkte Büyük

Yeni tasarıma sahip olan e-STUDIO 2051c/2551c, faydalı özellikleri ile beraber ofisinizin herhangi bir köşesine rahatça sığabilecek tasarımda yapılmıştır. LED yazdırma teknolojisi ile belgelerinizde mükemmel baskı kalitesine ulaşabileceksiniz. E-STUDIO 2051c/2551c modelleri kullanıcıların ofis ortamındaki ihtiyaçlarına çözüm sağlar.
  • Temel Bilgiler
  • Özellikleri
  • Görseller
  • Katalog
  • Demo TalebiYeni tasarıma sahip olan e-STUDIO 2051c/2551c, faydalı özellikleri ile beraber ofisinizin herhangi bir köşesine rahatça sığabilecek tasarımda yapılmıştır. LED yazdırma teknolojisi ile belgelerinizde mükemmel baskı kalitesine ulaşabileceksiniz. e-STUDIO 2051c/2551c modelleri kullanıcıların ofis ortamındaki ihtiyaçlarına çözüm sağlar.

Günümüzde çevresel faktörler küresel bir sorun haline gelmiş ve birçok şirket yaşadığı ortama/çevreye duyarlı cihazlar üretmektedir. Yeni üretilen e-STUDIO 2051c/2551c modellerimiz enerji tasarrufu sağlayan, zararlı maddelerden arıtılmış ve geri dönüşümü sağlanabilen parçalardan tasarlanmıştır. Kısacası, zararlı çevresel faktörler eklenmeden kullanıcıları için en üst düzeyde performans ve tasarruf sağlanmıştır.

Yer Kaplamayan Kompakt Tasarım

e-STUDIO 2051c/2551c modelleri yer kaplamayan kompakt tasarımı ile yazdırma, kopyalama, tarama ve faks özelliklerini kullanabileceğiniz şık bir fiziki görünüme sahiptir. Yeni e-STUDIO 2051c/2551c modellerinin ofisinizde kapladığı dar alan, hafif ve sessiz tasarımıyla dakikada 20–25 sayfa çıktı alabilir, dakikada 50 sayfa renkli tarama yapabilirsiniz. Ayrıca, A3 kağıt boyutundan daha büyük boyutlardaki kağıtlardan baskı alabilir ve dâhili sonlandırıcı seçeneği sayesinde değişik sonlandırma fonksiyonlarının avantajlarını kullanabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Universal LCD panel üzerinde yapılan geliştirme ve yenileme çalışmalarıyla kullanıcılara konforlu kullanım kolaylığı sağlar. Yenie-STUDIO 2051c/2551c modellerinin kullanımı, bağlantısı ve sarf malzeme değişimi kolaylaştırılmıştır. e-STUDIO2051C/2551C serisi “7” inç renkli LCD ekran dakikada 20–25 sayfa yazdırma hızına sahiptir.

Toshiba yeni e-STUDIO 2051c/2551c modelleri CUD tarafından verilen “Evrensel Renkli Tasarım” sertifikasına sahiptir. CUD organizasyonu kar amacı gütmeyen, bireysel renk algısındaki farklılıkları göz önünde bulunduran, evrensel görünüme sahip ürünleri değerlendiren bir kuruluştur. CUD insanların renkleri farklı görme türleri dikkati alınarak geliştirilmiş kullanıcı odaklı bir sistemdir. Yeni e-STUDIO 2051c/2551c modelerikolay anlaşılır LCD ekranı, LED ışıkları, kaldıraç ve daha birçok özelliği sayesinde renk körü ve engelli personelinde kolayca kullanabilecekleritasarıma sahiptir.

Çözüm Paketi

Toshiba ofis içindeki işlerinizi kolaylaştırmak için kapsamlı çalışma yapmıştır. Çözümler için açık bir platform ve IT departmanının isteğe bağlı baskı alımını sağlandı. Yeni e-STUDIO 2051c/2551c modelleri e-BRIDGE uygulamaları örneğin Re-Rite profesyonel tarama ile dosyalarınızı aranabilir PDF formatına ve üzerinde değişiklik yapabileceğiniz TXT, EXCEL, WORD ve PPT dosya formatlarına çevirebilirisiniz.Buna ek olarak Re-Rite ile dijital kitap oluşturabileceğiniz ePUB ve FB2 formatlarını oluşturabilirsiniz.Bu uygulama sayesinde Smart telefonlar ve tablet PC ler için dijital kitap oluşturabilirsiniz.

Esnek Yönetim

e-STUDIO 2051c/2551c modellerinin kontrolü tek merkezden sağlanır. Böylelikle birden çok cihazın bağlı olmasıyla ortaya çıkabilecek sorunlar ortadan kalkar. Sarf malzemelerinizin ve diğer hizmetlerinin yönetimini basitleştirir. Bu özellikler sayesinde cihazlarınızın yönetimini kolaylaştırır ve işlevselliği arttırır. Bu özelliğiyle işinizdeki artışa bağlı değişen ihtiyaçlarınızda karşılanmış olacaktır. Cihaz yönetimi ile doküman çıktı hacimlerinin kontrolü kolayca sağlanarak ortaya çıkabilecek önemli giderlerin yönetimi sağlanmış olur.

Yeni tasarlanmış Çok Fonksiyonlu Renkli A3 kompakt tasarım çevreye duyarlı mükemmel bir mekanizmaya sahiptir. Mükemmel renk kalitesi ve farklı sonlandırıcı seçenekleri ile de artan işleriniz için en ideal modelleri yaratılmıştır.
Bu ürüne Ait Özellikler Hazırlanmaktadır.
İlginiz için teşekkür ederiz.
Bu ürüne Ait Katalogumuz Hazırlanmaktadır.
Katalog Talepleriniz için Demo Talep Formumuzu Kullanabilirsiniz!
İlginiz için teşekkür ederiz.
Ad :
Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Copyright by Elektrotek © 2008-2016

Kasaplar Mahallesi Yeni İzmir Yolu Caddesi No:66/B
Altıeylül / BALIKESİR

+90 ( 266 ) 239 46 69
info @ toshibabalikesir.com